Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
250Mhz Skręcony kabel Cat5e Cat6 Kabel wewnętrzny i zewnętrzny Fabryka dostaw OEM/ODM
| Pozycja: | kabel lan cat5e do użytku w pomieszczeniach |
|---|---|
| Kurtka kablowa: | nowy PCW |
| Częstotliwość: | 100 MHz |
Kabel Cat5e UTP 305m 1000ft Kabel sieciowy Lan Cat6 z obsługą szybkości transmisji danych 10/100Base-T
| Pozycja: | kabel lan cat5e do użytku w pomieszczeniach |
|---|---|
| Kurtka kablowa: | nowy PCW |
| Częstotliwość: | 100 MHz |
Dostosowany wielobarwny kabel Ethernet wewnętrzny CAT7 CAT8 FTP / SFTP CU LSZH CAT6A STP
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Czysta miedź SFTP Cat 8 Ethernet Cable 1000 Ft 40gbps 2000mhz Cat8 Cable
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
OEM Factory 23AWG Cat7 Cat6A PVC Wewnętrzny zewnętrzny 1000ft Ethernet Kabel sieciowy 305m Pudełko
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Wysokiej prędkości kabel Cat8 Ethernet RJ45 Sieć 25/40Gbps 2000MHz Nadaje się do routera Komputer PS4 Sprzęt multimedialny
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Sprzedaż hurtowa kabli Cat8 Ethernet 22awg 40gbps 2000mhz Rj45 SSTP Fabryka kabli Cat8
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Ekranowany kabel SFTP Bulk Ethernet Cat 7 1000ft 305m 23AWG Solid Copper
| Nazwa produktu: | Kabel LAN CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58±0,01 MM) |
100% miedzianego kabla Ethernet typu 7 PVC LSZH CPR Rynek UE 100m Roll
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Podwójnie osłonięty 2000MHz Kabel Ethernet Przemysłowy FTP 23AWG Kabel sieciowy z miedzi stałej Cat8
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

