Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
Producent Cat6 305m 1000ft Utp Kabel Cat 6 100% miedzian Ethernet Kabel 23awg
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
Szybki kabel LAN Cat6 Cat 6 Ethernet Kabel CCA Miedź 23 Awg 4pr 305m 1000ft UTP Wewnętrzny Kabel Sieciowy CAT6
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
CAT6 UTP FTP SFTP Bare Copper CCA Ethernet Cable CAT6 Indoor Network Cable CAT6 Lan Cable
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
Cat6 Cat7 Cat8 Twisted Pair Cable UTP FTP SFTP Network Lan Cable LSZH PE JACKET
| Product Name: | CAT7 SFTP Lan Cable |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
1000ft CAT6 Kabel Gel Filled Shielded FTP Wewnętrzny/Zewnętrzny Kabel sieci LAN
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Wodoodporna zewnętrzna podwójna kurtka Ethernet Cat6 CAT5E o długości 305 m
| Nazwa kabla: | Zewnętrzny kabel lan cat5e SFTP |
|---|---|
| Aplikacja: | Sieć |
| Pierwsza tarcza: | Al Folia |
4P BC CCA CAT7 CAT6 CAT5E UTP Kabel Ethernet 4PR 24AWG PVC Jacket
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
UL List Pull Box 305M Kabel LAN Cat 6 Kabel sieciowy 23AWG Solid Copper 1000FT UTP Kabel Ethernet Cat6
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
Kable Cat6 LAN 305m Box UTP FTP SFTP Network Ethernet Kabel 1000FT 23awg Miedź CCA PVC Jacket CE Certyfikowany OEM ODM
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
Nieekranowany płaski kabel krosowy Cat6 RJ45 z marką czystej miedzi
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy FLAT CAT5e |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | 100% czysta miedź |
| Liczba przewodów: | 8 |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

