Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
Kabel sieciowy CAT8 obsługuje 40GB 2000 Hz prędkość transmisji światła Kabel Ethernet Cat 8
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Twisted Pair Copper Conductor Cat8 SFTP Network Ethernet Cable For High Speed Data Center
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Kabel sieciowy Cat8 dużych prędkości 305m SFTP RJ45 Kabel Ethernet Kabel sieciowy Internet
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
305m Box UTP FTP SFTP Cat7 Kabel LAN Sieć Ethernet Kabel OEM LOGO
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Rj45 Cat6 Cat6a Sieciowe kable Ethernet, miedziany kabel krosowy Utp Stp
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6a |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Spleciona czysta goła miedź |
| Liczba przewodów: | 4P |
22awg 23awg 1000ft Ethernet Lan Kabel Osłonięty Wewnętrzny Zewnętrzny 1000mhz CAT7 SFTP Kabel
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Kabel łączności Ethernet 305M 1000FT Drut miedziany UTP Kabel LAN
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Utp Unshield CAT6A CAT7 Kabel CAT8 Kabel miedziany 500 MHz Ethernet 4 pary
| Nazwa: | Kabel UTP LAN CAT6a do zastosowań wewnętrznych |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | 100% litej czystej miedzi |
| Materiały izolacyjne: | PE kodowany kolorami |
Cu Ccs Cca Cat6 Cat5e Kable sieciowe Ftp Utp Izolacja rdzenia SFS Polietylen
| Przedmiot: | kabel lan cat5e do użytku w pomieszczeniach |
|---|---|
| Kurtka kablowa: | nowy PCW |
| Częstotliwość: | 100 MHz |
UTP FTP Network Cable Cat6a Cat6e Ethernet Lan Cable dla Internetu
| Nazwa: | Kabel Lan CAT6a UTP do zastosowań wewnętrznych |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | 100% solidna goła miedź |
| Materiały izolacyjne: | Oznaczone kolorami PE |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

