Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
China Factory CAT8 Ethernet Cable 1000ft High Speed 40Gbps 2000MHz SFTP 22AWG CAT8 LAN Cable
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Dostosowane 4 pary 23AWG 1000mhz Lan Ethernet Kabel Twisted Pair Shielded Fftp Sstp Sftp Cat7
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
OEM Logo 305m Box FTP Cat7 Cable LAN Ethernet Cable China Cable Manufacturer
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Solid Copper Cat7 SFTP Ethernet Cable 500ft Blue PVC Sheathed SFTP LAN Communication Cable
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Wewnętrzny kabel Ethernet UTP CAT5E 100 MHz 100% płaszcz z czystej miedzi z PVC
| Nazwa kabla: | kabel wewnętrzny cat5e |
|---|---|
| Kolor osłony kabla: | Niebieski PCV |
| Długość kabla: | 305metr |
Płaski kabel 8p8c Cat5, kabel Ethernet Rj45 Wewnętrzny 1m miedziany CCA
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy FLAT CAT5e |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | 100% czysta miedź |
| Liczba przewodów: | 8 |
0.5-30M Cat6 Cat6a rj45 Ethernet Kabel sieciowy UTP FTP SFTP STP Czysta miedź
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6a |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Spleciona czysta goła miedź |
| Liczba przewodów: | 4P |
Ognioodporne sieciowe kable Ethernet, kabel krosowy Rj45 Cat6 Cat6a Copper Utp Stp
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6a |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Spleciona czysta goła miedź |
| Liczba przewodów: | 4P |
Wewnętrzny kabel Ethernet STP / FTP / SFTP, kabel sieciowy CAT6A / CAT7
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
1000MHZ Cat7 Cat6A Kabel LAN Full Copper PVC/LSZH Jacket Shielded Cat 6a Kabel Ethernet
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

