Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
CAT6 CAT6A Kabel sieciowy Ethernet 23AWG 24AWG CCA Przewodnik miedziany UTP FTP SFTP Kable komunikacyjne wewnętrzne
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
1000 stóp Wielopar 3 pary 4 pary 26AWG 0,5 mm CCAB Miedziany kabel Ethernet LAN Cat5 Cat5e Cat6 Kable komunikacyjne
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
Szczypce do kabli Ethernet RJ11 6P8P Narzędzie do zaciskania kabli RJ45 Cat6
| Nazwa: | Narzędzie do zaciskania Ez |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Temperatura: | RJ45/RJ11 6P8P |
Nogi miedź Cat5e Cat7 Cat8 Cat6 UTP Kabel przejściowy test 23awg Lan Kabel 0,56mm CCA Kabel 305m
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Fabryka UTP Kabel kategorii 6 23awg Miedź CCA CAT6 Kable komunikacyjne 305m Pudełko 1000ft
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Conductor Material: | Pure Bare Copper |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Kategoria 6a Kategoria 6 Kabel wodoodporny sieci LAN 305m 1000ft Utp Sftp Kabel zewnętrzny z miedzi czystej 23awg
| Product Name: | CAT7 SFTP Lan Cable |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Wewnętrzny kabel sieciowy Cat6 o długości 305 m Fluke Pass 4pr 23 Awg Roll Utp
| Liczba postępowania: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | PE kodowany kolorami |
| Materiał przewodnika wewnętrznego: | 100% litej miedzi |
Komunikacja sieciowa Kabel UTP Cat6 100% Solidna miedź z płaszczem LSZH
| Liczba postępowania: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | PE kodowany kolorami |
| Materiał przewodnika wewnętrznego: | 100% litej miedzi |
Kabel LAN UTP / FTP CAT6 305 m LSZH 4 pary do komunikacji
| Liczba postępowania: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | PE kodowany kolorami |
| Materiał przewodnika wewnętrznego: | 100% litej miedzi |
Indoor Outdoor 25 par Wieloparowy kabel telefoniczny Cat6 Utp Lan Ethernet
| Nazwa produktu: | Wieloparowy kabel telefoniczny |
|---|---|
| Standardy transmisji: | YD/T838.4-2003 |
| Przewód OD: | 0,4 mm / 0,5 mm / 0,6 mm |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

