Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
Kategoria 6 Niezabezpieczony 24AWG Beztlenowy miedziany kabel sieciowy CAT6A 10Gigabit Kabel komputerowy w pomieszczeniach
| Liczba zachowań: | 8 |
|---|---|
| Izolacja: | Oznaczone kolorami PE |
| Materiał przewodu wewnętrznego: | 100% lita miedź |
Kabel sieciowy SFTP Ethernet Cat7e, kabel Cat8 Lan 1000 stóp
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
SFTP miedzi CAT7 Lan Kabel 4PR BC 0,57 mm 0,58 mm Ethernet Cat7 Cat7a Cat8 Kabel
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
CAT7 CAT 7 22AWG 23AWG ekranowany WEWNĘTRZNY ZEWNĘTRZNY KABEL LAN 1000FT ETHERNET 1000MHZ KABEL SIECIOWY SFTP LSZH
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
10Gbps Duża prędkość 1000FT Winowany kabel sieciowy Cat7 FFTP 8core 0,57mm Pure Copper LAN Ethernet cable
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Sprzedawcy hurtowi kabli Ethernet z czystej miedzi 4PR skręconych Cat7a Cat7 Cat8 SFTP Kable sieciowe Kable Cat 7
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Cat7 STP FTP SFTP Lan Network Ethernet Cable z PVC 305M Pure Bare Copper Conductor 23AWG do przesyłania danych
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Czysta miedź 10G 1000Mhz Cat7 Sftp Kabel podwójnie ekranowany 23AWG SSTP SFTP
| Nazwa produktu: | Kabel LAN CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58±0,01 MM) |
CAT5E CAT6 UTP 100% czystej miedzi CCA 305m 1000ft Kabel komunikacyjny 4p
| Przedmiot: | Kabel cat5e lan wewnętrzny |
|---|---|
| kurtka kablowa: | Nowe PCV |
| Częstotliwość: | 100 MHz |
Kabel 10G 550MHZ Cat 6a Ftp Pass Ekranowany kabel sieciowy Fluke Al o długości 1000 stóp
| Nazwa: | Kabel CAT6a U/FTP LAN |
|---|---|
| Rodzaje przewodników: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu (mm): | 23 awg (0,57 ± 0,01) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

