Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
4 pary kabli krosowych UTP Cat6 Cat6a, telefoniczne kable sieciowe Lan
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6a |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Spleciona czysta goła miedź |
| Liczba przewodów: | 4P |
Goła miedź Cat6 i Cat6a 0,5 m 1 m 3 m 5 m 50 m Kabel krosowy UTP FTP Wtyczka modułowa 8P8C
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6a |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Spleciona czysta goła miedź |
| Liczba przewodów: | 4P |
Używanie komputera Wewnętrzny kabel sieciowy Cat6 Cat6a Certyfikat CE
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6a |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Spleciona czysta goła miedź |
| Liczba przewodów: | 4P |
Goła miedź CAT6A CAT7 CAT8 Kabel Wewnętrzna osłona 4 pary 23awg LSZH
| Nazwa: | Kabel LAN CAT6a F(UTP) |
|---|---|
| Rodzaje przewodników: | Czysta goła miedź |
| Aplikacja: | WNĘTRZ |
Zaciskarka przelotowa RJ45 do złącza modułowego Cat6a Cat6 Cat5 Cat5e 8P8C Ethernet
| Nazwa: | Narzędzie do zaciskania Ez |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Temperatura: | RJ45/RJ11 6P8P |
Wysoka jakość i cena fabryczna kablów LAN UTP 4 pary Kable Cat 6 305M/roll do sieci
| Nazwa pozycji: | Kabel sieciowy CAT6 UTP |
|---|---|
| Konduktor: | CCA |
| Kurtka zewnętrzna Nominalna średnica zewnętrzna: | 6,2 mm ± 0,20 mm |
Fabryczna sprzedaż bezpośrednia kabli pancernych typu cat 6 utp w przestrzeni zewnętrznej w 4-parze 26awg kabli typu cat 6a 305m cena
| Rodzaj kabla: | FTP CAT6 opancerzony kabel LAN z podwójnym płaszczem |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zastosowanie na zewnątrz |
| Typ ekranujący: | FTP |
4 pary osłoniętego kabla internetowego SFTP Cat7 Cat8 U/FTP CAT7 SSTP Cat7 PVC Jacket
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
SFTP Cat7 Cat7 Cat6a Cat8 Sieć LAN Kabel Szybka Transmisja Niska Strata 100m 305m Na Roll
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
Niestandardowy 1000ft 305m Sieć Cat7 Cat8 22AWG 23AWG Kabel sieciowy dla centrum danych
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT7 SFTP |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Czysta goła miedź |
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,58 ± 0,01 mm) |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

