• Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Sundstrom
    To najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów.
  • Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Lareina SJ
    Ich produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy.
Osoba kontaktowa : Jason
Numer telefonu : 0086-18588475571
WhatsApp : +008618588475571

Kabel jednomodowy FTTH Drop G657A1 G652D Zero halogenowa osłona ognioodporna

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa AIXTON
Orzecznictwo ISO9001,CE,FCC,ROHS
Numer modelu AXT-FTTH-4
Minimalne zamówienie 100KM
Szczegóły pakowania 1000 M / rolka drewna (rozmiar rolki drewna: 33*32*32 cm, waga: 21 kg)
Czas dostawy 10-15 dni
Zasady płatności T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply 5000KM/miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
PRZEDMIOT NR. GJYXCH Liczby podstawowe 4 rdzenie
Orzecznictwo ROHS,Anatel Typ trybu Tryb pojedyńczy
Samonośny członek siły 2FRP + 1 drut stalowy Aplikacje Okablowanie poziome
Status próbki w magazynie
High Light

Kabel upuszczający FTTH jednomodowy

,

kabel upuszczający LSZH G657A1 FTTH

,

kabel FTTH bezhalogenowy G657A1

opis produktu

Kabel jednomodowy FTTH Drop G657A1 G652D Zero halogenowa osłona ognioodporna 0

                                                             Kabel jednomodowy FTTH Drop G657A1 G652D Zero halogenowa osłona ognioodporna 1

Kabel jednomodowy FTTH Drop G657A1 G652D Zero halogenowa powłoka zmniejszająca palność
 
Kabel upuszczający FTTH G657A1 G652D 1 2 4-rdzeniowy zewnętrzny kabel światłowodowy z FRP

Jednostka światłowodowa jest umieszczona pośrodku.Dwa równoległe druty z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem (FRP) lub stalowe druty są umieszczone po obu stronach.Jako dodatkowy element wzmacniający stosuje się również drut stalowy.Następnie kabel jest zakończony czarną osłoną LSZH.

 

Charakterystyka optyczna
1. Specjalne włókno o niskiej czułości na zginanie zapewnia wysoką przepustowość i doskonałe właściwości transmisji komunikacyjnej;
2. Prosta konstrukcja, niewielka waga i wysoka praktyczność;
3. Nowatorska konstrukcja fletu, łatwa do zdejmowania i łączenia, upraszcza instalację i konserwację;
4. Niski dym, zero halogenów i powłoka ognioodporna.

 

Aplikacja

Używany jako kabel budowlany dostępowy
Stosowany w okablowaniu wewnętrznym, szczególnie używanym do FTTH

 

Struktura

Struktura

Jednostka

Parametr

Liczba włókien

Włókna

2

Średnica

mm

5.0*2.0

Waga

kg/km

Około 21

Kolor osłony

 

Czarny

Materiał płaszcza

 

ŁSZH

OD drutu stalowego

mm

1,0±0,05mm

Członek siły

mm

0,5 mm FRP

Wytrzymałość na rozciąganie

N

1500

Odporność na zgniatanie

N

2200

Promień gięcia

Dynamiczny

 

30׌rednica Kabla

Statyczny

 

15׌rednica Kabla

temperatura robocza

-40 --- +70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testuj arkusz danych

Kategoria

Opis

Specyfikacje

G.657A1

Specyfikacje optyczne

Osłabienie

@1310-1625nm

≤0,36dB/km

@1383±3nm

≤0,36dB/km

@1550nm

≤0,22dB/km

Nieciągłość tłumienia

≤0,05 dB

Tłumienie a długość fali

@1285~1330nm

≤0,05 dB/km

@1525~1575nm

≤0,05 dB/km

Długość fali zerowej dyspersji

1300 ~ 1324 nm

Nachylenie zerowej dyspersji

≤0,092ps/(nm2.km)

Dyspersja

@1310nm

≤3,5 ps/nm.km

@1550nm

≤18 ps/nm.km

Dyspersja w trybie polaryzacji (PMD)

≤0,2 ps/km1/2

Długość fali odcięcia kabla (λcc)

≤1260nm

Efektywny grupowy wskaźnik załamania

@1310nm

1.4675

@1550nm

1,4681

Strata makro zgięcia (promień 30 mm, 100 zwojów) 1625 nm

≤0,1 dB

Geometryczny

Specyfikacje

Średnica pola trybu

@1310nm

9,2 ± 0,6 μm

@1550nm

10,4 ± 0,8 μm

Średnica okładziny

125±1μm

Nieokrągłość okładziny

≤1,0%

Średnica powłoki

245±7μm

Błąd koncentryczności powłoki/okładziny

≤8μm

Błąd koncentryczności rdzenia/okładziny

≤0,8 μm

Mechaniczny

Specyfikacje

Poziom testu sprawdzającego

≥1,0%

Promień zwijania włókien

≥4,0m

Szczytowa siła taśmy powlekającej

1,3~8,9N

 

Kabel jednomodowy FTTH Drop G657A1 G652D Zero halogenowa osłona ognioodporna 2

20190807_233723_085.jpg

Kabel jednomodowy FTTH Drop G657A1 G652D Zero halogenowa osłona ognioodporna 4

 

FAQ

Kabel jednomodowy FTTH Drop G657A1 G652D Zero halogenowa osłona ognioodporna 5

P1: Jakie są zalety twojej ceny?
A1: Posiadamy własną fabrykę, profesjonalny sprzęt maszynowy.Możemy spotkać

przewaga cenowa produktów o tych samych parametrach jakościowych i obiecujemy

osiągnąć cenę o 1%-10% niższą niż nasi rówieśnicy.
P2: Jaka jest twoja przewaga jakościowa?
A2: Ściśle przestrzegamy systemu zarządzania jakością ISO9001, nalegając

„Wystarczająca ilość rdzeni, wystarczająca ilość metrów, wysoka jakość, wysoka wydajność”.Dostarczanie

naszym klientom produkty i usługi wyższej jakości.
Q3.Czy wspierasz spersonalizowane marki?
O3: Tak!Profesjonalne usługi OEM będą dla nas mile widziane.Nasza fabryka akceptuje

aby logo było bezpłatne dla zamówień hurtowych.
P4: Jakie są korzyści ze współpracy z Tobą?
A4: Nowi klienci mogą cieszyć się akcjami AIXTON i rocznymi dywidendami na koniec roku oraz

wspieraj długoterminowych klientów współpracujących, aby przejść na globalnych agentów i cieszyć się więcej

obniżone ceny.włókna optyczne

Zostaw wiadomość