Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.

  • Chiny Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki Aixton
Ilość pracowników 100~200
Coroczne wyprzedaże 20000000-25000000
Rok założenia 1998
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Historia Aixton Cable

W 1998 roku założono firmę Aixton Cable, której celem było unowocześnienie przestarzałej branży.Od tego czasu „Dostarcz najszybsze i najbardziej niezawodne źródła niskonapięciowe bezpośrednio do Twoich drzwi” zawsze było naszym jedynym celem i zdobyło poparcie wielu klientów.Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym instalatorem, czy majsterkowiczem, Aixton CABLE ma to, czego potrzebujesz, bez względu na to, kiedy tego potrzebujesz.

Z dnia na dzień, z roku na rok, minęło ponad 20 lat, jesteśmy dumni z naszej pracy i ciągle koncentrujemy się na doświadczeniach klientów, które pomagają naszej firmie bardzo się rozwijać.

Jeśli masz pytania? Nasz Eksperci ds. sieci są do Twojej dyspozycji, kiedy tylko potrzebujesz.

 

Nasza pasja doprowadziła nas tutaj

Koncentrując się na doświadczeniu klienta, stopniowo wyróżniamy się na tle branży niskiego napięcia.Otrzymasz nowy sposób kupowania od nas potrzebnych materiałów.Naszym bezpośrednim celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.Dodatkowo oferujemy ogromny rabat na duże ilości.

Naszym celem zawsze było projektowanie produktów w oparciu o Twoje potrzeby.Ty prosisz, a nasi eksperci techniczni opracowują i testują nasze produkty.Pracujemy razem, aby Twoje zamówienie było idealne.Nasi eksperci ds. sieci są doświadczeni i pracują w terenie od wielu lat, więc wiedzą, jak projektować nasze produkty, aby uniknąć frustrujących niepowodzeń projektowych.

Historia

Chiny Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. profil firmy 0

Zaprojektowany przez ekspertów dla Ciebie

Martwisz się o jakość?Wszystkie nasze produkty spełniają specyfikacje i zostały przetestowane pod kątem przekraczania standardów branżowych.Raporty z testów są dostępne w razie potrzeby.,Kompleksowe testy naszej oferty produktów, w tym narzędzi, złączy, a także kabli Ethernet, są przeprowadzane przy użyciu naszego Versiv CableAnalyzer firmy Fluke Networks i udowodniono, że przewyższa ona inne, droższe marki.

Krótko mówiąc, naszym celem jest poświęcenie czasu na stworzenie produktu wysokiej jakości, który zapewni Ci spokój ducha i przetrwa lata w terenie.

Gwarancja na zawsze.Zawsze objęte.

Boisz się, że nie będziesz zadowolony z zakupu?Oferowana jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, a naszaGwarancja na zawsze może pomóc Ci się zrelaksować.

Traktujemy nasze słowa poważnie.Bardzo dbamy o jakość produktów i chcemy, abyś był tak pewny siebie jak my.Jesteśmy prawie pewni, że produkt, za który płacisz, spełni Twoje wymagania.Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, mogąc pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy i naprawdę to rozumiemy.Ta obietnica jest zapisana w naszym sercu na zawsze.

Usługa

Chiny Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. profil firmy 0

Mamy doświadczonych specjalistów, którzy wspierają Cię w tworzeniu systemów komunikacyjnych.

Produkujemy produkty komunikacji sieciowej, aby sprostać wymaganiom klientów.

Z zadowoleniem przyjmujemy standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.

Nasze produkty są zgodne z globalnym przemysłem ochrony środowiska ze standardami RoHS i SGS.

Posiadamy pełen zestaw systemów kontroli jakości i gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.

 

Nasz zespół

Chiny Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. profil firmy 0

Zostaw wiadomość