• Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Sundstrom
    To najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów.
  • Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Lareina SJ
    Ich produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy.
Osoba kontaktowa : Jason
Numer telefonu : 0086-18588475571
WhatsApp : +008618588475571

Płaski kabel FTTH o niskim zadymieniu FRP 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa AIXTON
Orzecznictwo ISO9001,CE,FCC,ROHS
Numer modelu AXT-FTTH-1-In
Minimalne zamówienie 100KM
Szczegóły pakowania 1000 m / rolka drewna
Czas dostawy 10-15 dni
Zasady płatności T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply 5000KM/miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Numer modelu GJYXCH Kształt materiału Płaski drut
kolor włókna Zielony żółty Rodzaj włókna 9/125 G652D
Kolor osłony Czarny i biały Waga kabla (kg/km) 28kg
Rozciąganie krótkotrwałe ( N) 200; 200; 600 600 Gwarancja 2 lata
High Light

Płaski kabel upuszczający FTTH

,

kabel upuszczający FRP FTTH

,

kabel światłowodowy g657a1

opis produktu
Płaski kabel FTTH o niskim zadymieniu FRP 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D 0
                                                             Płaski kabel FTTH o niskim zadymieniu FRP 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D 1

Płaski kabel FTTH o niskim zadymieniu FRP 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D

 

Wewnętrzny 1 2 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D FRP Płaski kabel światłowodowy FTTH
Światłowodowy kabel upuszczający dostęp do użycia kabla optycznego w kształcie talerza (okablowanie wewnętrzne) to optyczna jednostka komunikacyjna (światłowód) pośrodku, umieszczona po obu stronach dwóch równoległych niemetalowych wzmocnień (FRP) lub metalowego elementu wzmacniającego, oraz na koniec wytłaczany czarny lub kolorowy płaszcz z polichlorku winylu (PVC) lub LSZH (LSZH, niskodymny, bezhalogenowy, trudnopalny).

 

Cechy:

  1. 1. Zgodny z: ANSI, Bekkcore, TIA / EIA, IEC Strandards
  2. 2. Opcja kabla PVC i LSZH
  3. 3. Niska strata wtrąceniowa i wysoka strata powrotna
  4. 4. Doskonała powtarzalność i zmienność
  5. 5. Wydajność optyczna 100% test fabryczny

 

Aplikacja:

  1. Wszystkie rodzaje kabli światłowodowych o różnej strukturze
  2. Wydajna sieć optyczna działająca
  3. Szybkie trasy optyczne w budynkach (FTTx)
 

Struktura

Struktura

Jednostka

Parametr

Liczba włókien

Włókna

2

Średnica

mm

4.0*2.0

Waga

kg/km

Około 17,7

Kolor osłony

 

Czarny

Materiał płaszcza

 

ŁSZH

OD drutu stalowego

mm

1,0±0,05mm

Członek siły

mm

0,5 mm FRP

Wytrzymałość na rozciąganie

N

1500

Odporność na zgniatanie

N

2200

Promień gięcia

Dynamiczny

 

30׌rednica Kabla

Statyczny

 

15׌rednica Kabla

temperatura robocza

-40 --- +70

 

Testuj arkusz danych

Kategoria

Opis

Specyfikacje

G.657A1

Specyfikacje optyczne

Osłabienie

@1310-1625nm

≤0,36dB/km

@1383±3nm

≤0,36dB/km

@1550nm

≤0,22dB/km

Nieciągłość tłumienia

≤0,05 dB

Tłumienie a długość fali

@1285~1330nm

≤0,05 dB/km

@1525~1575nm

≤0,05 dB/km

Długość fali zerowej dyspersji

1300 ~ 1324 nm

Nachylenie zerowej dyspersji

≤0,092ps/(nm2.km)

Dyspersja

@1310nm

≤3,5 ps/nm.km

@1550nm

≤18 ps/nm.km

Dyspersja w trybie polaryzacji (PMD)

≤0,2 ps/km1/2

Długość fali odcięcia kabla (λcc)

≤1260nm

Efektywny grupowy wskaźnik załamania

@1310nm

1.4675

@1550nm

1,4681

Strata makro zgięcia (promień 30 mm, 100 zwojów) 1625 nm

≤0,1 dB

Geometryczny

Specyfikacje

Średnica pola trybu

@1310nm

9,2 ± 0,6 μm

@1550nm

10,4 ± 0,8 μm

Średnica okładziny

125±1μm

Nieokrągłość okładziny

≤1,0%

Średnica powłoki

245±7μm

Błąd koncentryczności powłoki/okładziny

≤8μm

Błąd koncentryczności rdzenia/okładziny

≤0,8 μm

Mechaniczny

Specyfikacje

Poziom testu sprawdzającego

≥1,0%

Promień zwijania włókien

≥4,0m

Szczytowa siła taśmy powlekającej

1,3~8,9N

Płaski kabel FTTH o niskim zadymieniu FRP 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D 2

20190807_233723_085.jpg

Płaski kabel FTTH o niskim zadymieniu FRP 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D 4

FAQ

Płaski kabel FTTH o niskim zadymieniu FRP 4-rdzeniowy jednomodowy G657A1 G652D 5

P1: Jakie są zalety twojej ceny?
A1: Posiadamy własną fabrykę, profesjonalny sprzęt maszynowy.Możemy spotkać

przewaga cenowa produktów o tych samych parametrach jakościowych i obiecujemy

osiągnąć cenę o 1%-10% niższą niż nasi rówieśnicy.
P2: Jaka jest twoja przewaga jakościowa?
A2: Ściśle przestrzegamy systemu zarządzania jakością ISO9001, nalegając

„Wystarczająca ilość rdzeni, wystarczająca ilość metrów, wysoka jakość, wysoka wydajność”.Dostarczanie

naszym klientom produkty i usługi wyższej jakości.
Q3.Czy wspierasz spersonalizowane marki?
O3: Tak!Profesjonalne usługi OEM będą dla nas mile widziane.Nasza fabryka akceptuje

aby logo było bezpłatne dla zamówień hurtowych.
P4: Jakie są korzyści ze współpracy z Tobą?
A4: Nowi klienci mogą cieszyć się akcjami AIXTON i rocznymi dywidendami na koniec roku oraz

wspieraj długoterminowych klientów współpracujących, aby przejść na globalnych agentów i cieszyć się więcej

obniżone ceny.สาย ไฟเบอร์ ออปติก

Zostaw wiadomość