Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ ethernet cat6 ] mecz 243 produkty.
305m 23awg Kabel Ethernet CAT6 Kabel sieciowy ekranowany z czystej miedzi 1000ft
| Nazwa produktu: | Kabel LAN CAT6 SFTP |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,57±0,01 MM) |
| Typ przewodnika: | Drut z czystej czystej miedzi |
Patchcord sieciowy UTP CAT6 8p8c w pełni miedziany nieekranowany 24awg 26awg
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6 |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Skręcona czysta goła miedź |
| Liczba przewodów: | 4P |
Sieciowe zasilanie danych 4 pary kabli 23awg CAT6 UTP Lan Kodowana kolorami izolacja PE
| Przedmiot: | Kabel Cat6 UTP Lan |
|---|---|
| Konduktor: | 0,57 mm goła miedź |
| Izolacja: | PE kodowany kolorami |
4 pary 23awg 0,57 mm z gołej miedzi Cat6 Kabel sieciowy Utp Zasilanie sieci LAN
| Przedmiot: | Kabel Cat6 UTP Lan |
|---|---|
| Konduktor: | 0,57 mm goła miedź |
| Izolacja: | PE kodowany kolorami |
Cat6 Cat6e Cat5e Kabel UTP 305m 1000ft Cat6 UTP Wire Ethernet Lan Kabel Cat6 Kabel sieciowy
| Nazwa pozycji: | Kabel sieciowy CAT6 UTP |
|---|---|
| Konduktor: | CCA |
| Kurtka zewnętrzna Nominalna średnica zewnętrzna: | 6,2 mm ± 0,20 mm |
Patchcord sieciowy UTP CAT6 4pr 26awg 30 metrowa zworka RJ45
| Nazwa produktu: | Nieekranowany kabel krosowy CAT6 |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | 100% czysta miedź |
| Liczba przewodów: | 8 |
Kurtka LSZH Cat6 Lan Kable SFTP Przewód sieciowy Ethernet 23awg 24awg
| Nazwa produktu: | Kabel sieciowy CAT6 SFTP do zastosowań wewnętrznych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 23AWG (0,57±0,01 MM) |
| Materiały izolacyjne: | PE kodowany kolorami |
Kolorowy kabel sieciowy PE 305m Cat6 Utp Indoor Fluke Pass 4pr 23Awg
| Przedmiot: | Kabel Cat6 UTP Lan |
|---|---|
| Konduktor: | 0,57 mm goła miedź |
| Izolacja: | PE kodowany kolorami |
Bare Copper Network CMX Opancerzony kabel Ethernet CAT6 Rodzaj ekranowania FTP
| Cable Type: | FTP CAT6 Armoured Double Sheath Lan Cable |
|---|---|
| Application: | Outdoor use |
| Shielding Type: | FTP |
Opancerzony zewnętrzny ekranowany kabel Ethernet CAT6 Przewód sieciowy Antirat Bite
| Cable Type: | FTP CAT6 Armoured Double Sheath Lan Cable |
|---|---|
| Application: | Outdoor use |
| Shielding Type: | FTP |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

