Wszystkie produkty
-
Zewnętrzny kabel światłowodowy
-
Wewnętrzny kabel światłowodowy
-
Kabel światłowodowy ADSS
-
Kabel upuszczający FTTH
-
Patchcord światłowodowy
-
Akcesoria światłowodowe
-
Kabel Ethernet CAT5E
-
Kabel Ethernet CAT6
-
Kabel CAT6A CAT7 CAT8
-
Sieciowy kabel krosowy
-
CAT3 Kabel telefoniczny
-
Kabel koncentryczny RG59 RG6
-
Płyta czołowa KeyStone Jack
-
Złącze RJ45
-
Sieciowy panel krosowy
-
Lareina SJIch produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy. -
Javier Perez de CuellarAixton kończy zamówienie bardzo szybko, to bardzo przydatne, gdy pracuję z rządem. -
Mohammed AbedIch dane o kablu światłowodowym są stabilne, nasi klienci są bardzo zadowoleni z ich produktów i będziemy kontynuować współpracę z nimi -
SundstromTo najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów. -
Zeddy.Zacząłem kupować kable sieciowe i sprzęt od Aixton w 2010 roku.
słowa kluczowe [ 96 core adss fiber optic cable ] mecz 98 produkty.
2 wejście 2 wyjście w linii światłowodowej zamknięcie splice 48 rdzenia zewnętrznego typu poziomego
| Nazwa produktu: | Zamknięcie spawu poziomego światłowodu |
|---|---|
| Materiał: | Plastik ABS |
| Średnica kabla: | 10~22mm |
Wodoodporne kopuły typu 144 portowe złącze światłowodowe do łączenia kabli
| Nazwa produktu: | Pionowe złącze światłowodowe 144F |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | AIXTON/OEM |
| Materiał: | Plastik ABS |
Sprzęt telekomunikacyjny Kopuła do łączenia światłowodów typu ABS 144F
| Nazwa produktu: | Pionowe złącze światłowodowe 144F |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | AIXTON/OEM |
| Materiał: | Plastik ABS |
Dome Type Ftth Splice Zamknięcie 48-rdzeniowy 72-rdzeniowy ABS Materiał PC Światłowodowa skrzynka przyłączeniowa
| Nazwa produktu: | Pionowe zamknięcie spawu światłowodowego |
|---|---|
| Materiał: | Plastik ABS |
| Średnica kabla: | 10~22mm |
Czarny płaszcz PE 96 144 288 Rdzenie jednowarunkowe Kabel światłowodowy
| Nazwa produktu: | Kabel światłowodowy ADSS Single Jacket |
|---|---|
| Liczba włókien: | 2 rdzenie do 144 rdzeni |
| Budowa: | Luźna rurka |
12 włókien 50/125um MM linka luźna tuba ADSS z osłoną PE
| Nazwa produktu: | 96-rdzeniowy zewnętrzny kabel światłowodowy ADSS |
|---|---|
| Liczba włókien: | 96 rdzeń |
| Pakiet: | drewniany bęben |
48 rdzenia skrzynki splice optycznego włókna poziomego typu wodoodporny dla FOSC Telecom
| Nazwa produktu: | Zamknięcie spawu poziomego światłowodu |
|---|---|
| Materiał: | Plastik ABS |
| Średnica kabla: | 10~22mm |
Zamknięcie spawu 12F 24F 48F 96F Zaślepki typu poziomego Akcesoria światłowodowe
| Nazwa produktu: | Złącze światłowodowe poziome 96F |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | AIXTON/OEM |
| Materiał: | Plastik ABS |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

