• Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Sundstrom
    To najlepszy dostawca i nie otrzymuję żadnych reklamacji na sprzedaż ich produktów.
  • Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Lareina SJ
    Ich produkty są dobrze zapakowane, czego potrzebowałem. Kupiłem wiele razy i ich obsługa mnie cieszy.
Osoba kontaktowa : Jason
Numer telefonu : 0086-18588475571
WhatsApp : +008618588475571

Powietrzny zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY 6 8 12 24 48 rdzeń drewniany pakiet bębnowy

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa AIXTON
Orzecznictwo ISO9001,CE,FCC,ROHS
Numer modelu AXT-GYFTY-48
Minimalne zamówienie 10KM
Szczegóły pakowania 3000 M / rolka drewna, rozmiar rolki drewna: 103*103*66 cm, waga: 240 kg
Czas dostawy 15-20 dni
Zasady płatności T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply 5000KM/miesiąc

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa Kabel światłowodowy GYFTY Rodzaj włókna G652D/G657A1
Liczba włókien 12-144 rdzeni Średnica kabla 9,0 ± 0,5 mm
Kurtka zewnętrzna Materail PE Pakiet drewniany bęben
Aplikacja Nad głową Próbki Wolny
High Light

Zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY

,

zewnętrzny kabel światłowodowy

,

napowietrzny kabel światłowodowy G652D

opis produktu

Powietrzny zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY 6 8 12 24 48 rdzeń drewniany pakiet bębnowy 0

                                                             Powietrzny zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY 6 8 12 24 48 rdzeń drewniany pakiet bębnowy 1

Powietrzny zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY 6 8 12 24 48 rdzeń drewniany pakiet DRUM

 

Zewnętrzny kabel światłowodowy jednomodowy GYFTY 6 8 12 24 48-rdzeniowy pakiet DRUM DRUM

 

Zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY to niemetaliczny kabel używany do przesyłania energii
system, nadmierne obszary grzmotów i wysoki interfejs elektromagnetyczny.Kabel światłowodowy GYFTY
głównie zastosowanie jest do użytku napowietrznego lub kanałowego.Kabel światłowodowy GYFTY FRP znajduje się w centrum
rdzenie jako niemetaliczny element wytrzymałościowy.Kabel GYFTY jest używany w obszarze wysokiego napięcia przez długi czas
komunikacja na odległość.Zawiera e-szkło.

 

Charakterystyka
1. Niska dyspersja i tłumienie;
2. Właściwa konstrukcja, precyzyjna kontrola naddatku włókna i wyraźny proces skręcania sprawiają, że kabel
doskonałe właściwości mechaniczne i środowiskowe;
3. Z dobrą zdolnością antyelektromagnetyczną;
4. Wypełniacz chroni luźne włókno bulw

 

Aplikacja
1. Przyjęty do dystrybucji na zewnątrz;
2. Przyjęty do systemu transmisji mocy bagażnika;
3. Dostęp do sieci i sieci lokalnej w miejscach o silnych zakłóceniach elektromagnetycznych.

 

Charakterystyka optyczna

 

G.652d

G.655

50/125 μm

62,5/125 μm

Osłabienie

@850nm

   

≤3,0 dB/km

≤3,0 dB/km

(+20 ℃)

@1300nm

   

≤1,0 dB/km

≤1,0 dB/km

 

@1310nm

≤0,36 dB/km

≤0,40 dB/km

   
 

@1550nm

≤0,22 dB/km

≤0,23dB/km

   

Przepustowość (klasa A)

@850nm

   

≥500 MHz·km

≥200 MHz·km

@1300nm

   

≥1000 MHz·km

≥600 MHz·km

Przysłona numeryczna

   

0,200 ± 0,015 NA

0,275 ± 0,015 NA

Długość fali odcięcia kablaλcc

≤1260nm

≤1480nm

   

 

Parametry techniczne

Rodzaj kabla

Liczba włókien

Rury

Wypełniacze

Średnica kabla mm

Waga kabla kg/km

Wytrzymałość na rozciąganie

Odporność na zgniatanie

Promień gięcia

 

Długo/krótkoterminowe N

Długo/krótkoterminowe N/100mm

Statyczny/dynamiczny

GYFTY-48

48

4

2

9,0

70

600/1500

300/1000

10D/20D

Temperatura przechowywania/pracy: -40 ℃ do + 70 ℃

1.jpg

2.jpg

 3.jpg

FAQ

Powietrzny zewnętrzny kabel światłowodowy GYFTY 6 8 12 24 48 rdzeń drewniany pakiet bębnowy 5

P1:Jakie są zalety Twojej ceny?

A1:Posiadamy własną fabrykę, profesjonalne wyposażenie maszyn. Możemy sprostać przewadze cenowej produktów o tych samych parametrach jakościowych i obiecujemy osiągnąć cenę o 1%-10% niższą niż u naszych rówieśników.

P2: Jaka jest Twoja przewaga jakościowa?

A2: Ściśle przestrzegamy systemu zarządzania jakością ISO9001, nalegając na „wystarczające rdzenie, wystarczającą ilość metrów, wysoką jakość, wysoką wydajność”.Dostarczanie naszym klientom produktów i usług o wyższej jakości.

Q3. Czy wspierasz spersonalizowane marki?

O3: Tak!Profesjonalne usługi OEM będą dla nas mile widziane.Nasza fabryka akceptuje bezpłatne logo w przypadku zamówień masowych.

P4: Jakie są korzyści ze współpracy z Tobą?

Odp.4: Nowi klienci mogą cieszyć się akcjami AIXTON i rocznymi dywidendami na koniec roku oraz wspierać długoterminowych klientów współpracujących w celu przejścia na globalnych agentów i korzystania z bardziej obniżonych cen.

Zostaw wiadomość